Atsiliepimai
Mūsų namukai įvertinti ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų!
Audrius Bendinskas
Įmonė “Namų Alėja” pastatė labai puikų, mūsų norus atitinkantį modulinį namą. Nuo pat pirmo susitikimo teko bendrauti su Antanu, kuris visada pirmiausia išklausydavo mūsų norų, ir patardavo kiekvienoje situacijoje, tiek projektuojant namą tiek ir statybų metu. Klausydami “Namų Alėjos” specialistų patarimų ne tik sutaupėme pinigų statant, bet ir pastatėme labai patogų namą. “Namų Alėjos” specialistai gana lankstūs, jei reikėdavo padaryti kokias korekcijas projektuojant ar statant nebūdavo jokių ginčų del to. Svarbiausia namą pastatė laiku ir už sutartą kainą, kiekviename projektavimo ir statybų žingsnyje informuodami apie esamą stadiją ir padarytus darbus. Rekomenduoju šią komandą kitiems kurie planuoja statytis modulinį namą, tikrai su šia komanda rasite sau tinkamiausią sprendimą. Ačiū ir sėkmės ateityje.
5/5

Lietuva

MB Kreditea
Paprašete atsiliepimo kurio tikrai negaila dekui už puikiai atlikta darba ir draugiška ryši viso statybos metu, žmonems kurie nori kokybiško gaminio už protinga kaina rekomenduoju! žmonems kurie nežino ko nori niekada neitiksi.
5/5

Lietuva

Mantilė

Ačiū visai Namų alėjos komandai kuri padėjo įsigyti sodo namuką 🏡 Pats namelis labai kokybiškas ir modernus. Viskas greitai ir sklandžiai. Į visus rūpimus sunkiausius ir primitiviausius klausimus gavom atsakymus.🙂
5/5
Lietuva
Kristina Valaityte

Norečiau padekoti Namų alėjos komandai už svajonių namus❤️ užsisakeme 2021 rugseji 2022 metų pradžioje jau įsirenginejome vidu, procesas vyko sklandžiai nors ir su truputi visų minimu velavimu, tačiau meistrų kompetencija ir šviesus veidai atpirko tai dvigubai, šiais metais sugrįžome įsigyti sandeliuko tad galime patvirtinti kad atrasite draugus rangovus. 🙂

5/5
Lietuva
Šarūnas Mikalauskas
Prisidesim prie geru atsiliepimu užsisakem modulinį karkasinį 49m2 nama, nors ir su trupučiu velavimo bet gavome statinį kuriuo esame begalo patenkinti, ačiū!
5/5
Lietuva
Registruokitės apžiūrai mūsų gamykloje
Atvykite pas mus į gamyklą, aptarsime Jūsų poreikius ir rasime geriausią sprendimą Jums.