D.U.K
Dažniausiai užduodami klausimai
Namo tipas. Karkasinis ar mūrinis?
Atsakymą į šį dažną klausimą, geriausiai atsako 15 metų karkasinius namus statęs darbų vadovas Egidijus. JAV, Kanados, Skandinavijos bei Japonijos gyventojai, rinkdamiesi gyvenamąjį namą, nuo 50 iki 90 proc. pasirenka karkasinį medinį statinį. Tai – šalys, kur vasarą – šilta, žiemą – šalta, drėgna, kaip ir Lietuvoje, kur karkasinių namų skaičius taip pat nuolatos auga. Žmonės pradėjo remtis ne mitais, o laiko patikrinta informacija.
Ar karkasiniai namai yra tvirti?
Dėl naujausių technologijų ir modernių gamybos procesų, medžio karkaso konstrukcijos yra labai tvirtos. Vidutinis karkasinių namų amžius pasaulyje siekia 100-120 metų. Ne veltui medžio konstrukcijos niekada neprarado savo populiarumo. Tai – patikimas pasirinkimas, kalbant apie ilgaamžiškumą ir tvirtumą.
Į ką atsižvelgti renkantis gamintoją?

Viešojoje erdvėje dalijamasi informacija, jog kone kiekvienas karkasinių namų statytojas turi savą geriausią namo „sumuštinio“ variantą, tačiau ekspertai nesutinka – variantas yra vienas, tik jis šiek tiek keičiasi, priklausomai nuo pasirinktos namo apdailos. Jei apdailai naudojamos medinės dailylentės, „sumuštinis“ – vienas ir tas pats, tik dažnai tenka matyti, jog jį sumaišo. Pavyzdžiui, OSB plokštę tvirtina namo išorėje, kas yra didelė klaida, kadangi ji yra nekvėpuojanti medžiaga. Jei sienoje yra drėgmės arba statybos vyko rudenį, namo viduje gali atsirasti pelėsio. Jei siena tinkuojama, „sumuštinis“ vėlgi šiek tiek kitoks, skalūnui ar mūrui dar kitaip, tačiau nė vienas kardinaliai nesiskirs. Svarbiausias statytojo patarimas – kvėpuojančios medžiagos ir oro tarpai, kurie neretai būna per maži arba ne taip įrengti, todėl pastate prasideda problemos.

  • Garantijos;
  • Naudojamų medžiagų sertifikatai;
  • Langų kokybė ir paketų skaičius;
  • Namų modeliai (dizainas);
  • Prekinio ženklo žinomumas bei atsiliepimai;
  • Santykis su klientais;
Kokia vidaus apdaila viduje?
Naujasis gyvenamasis namas „Linda” su erdvaus aukščio antresole.
Per kiek laiko renkantis mus, gausite namą?
Namą pastatome per 8 savaites t.y 2 mėnesius, tačiau turime gamybos eilę, tad namo laukimas gali užtrukti ir 6 mėnesius.
Ar reikalingas statybos leidimas?
Ar moduliniam namui reikės leidimo priklauso nuo to, kokia bus jo paskirtis. Iš esmės „nesudėtingiems” 1 grupės statiniams statybos leidimas užmiesčio teritorijoje iki 80 m2 ir miesto teritorijoje iki 50 m2 statybos leidimas nereikalingas. Tačiau, jei jūsų sklypas yra saugomoje teritorijoje arba modulinio namo paskirtį norėsite įteisinti kaip gyvenamos paskirties pastatą,nesudetingos arba sudetingos statybos leidimas bus privalomas.

Registruokitės apžiūrai mūsų gamykloje

Atvykite pas mus į gamyklą, aptarsime Jūsų poreikius ir rasime geriausią sprendimą Jums.